
Колодки гальмівні передні Fiat Scudo-Peugeot Expert 07-> с датч. (ABE)
1 395 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 193995
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | C1F060ABE |
| Производитель | ABE |
| Высота | 64.4 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Назначение | Передние колеса |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 18.9 мм |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Ширина | 162 мм |
| Совместимость с моделью | Traveller , Expert, Jumpy, Scudo |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴/комплект

