
Колодки гальмівні передні Aveo (Hi-Q)
940 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 79781
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | SP1158 |
| Производитель | HI-Q |
| Высота | 49 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 17 мм |
| Ширина | 133 мм |
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴/комплект

