
Сальник колінвала 2108 "Elring" задній (546.941) ор. 80х100х10 (оригінал) 2108-1005160
161 ₴
- Готово к отправке
- Код: 546.941
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини на весь модельний ряд автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo. (також запчастини на іномарку в наявності і під замовлення 1-2 дня). На складі наявність великого ассортименту аксесуарів і інструмента різних виробників)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 546.941 |
| Производитель | ELRING |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Внутренний диаметр | 80 мм |
| Внешний диаметр | 100 мм |
| Высота | 10 мм |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Совместимость с маркой | ЛуАЗ, Nissan, Ford, Богдан |
| Совместимость с моделью | 2111, Bluebird, Silvia, Skyline, Granta, Priora, 112, 110, Patrol, Sunny, Cabstar, Laurel, Pick Up, Terrano, 111, Prairie, 2310, 2105, Maverick, 2110, Vanette, Navara, Largus, Cherry |
Информация для заказа
- Цена: 161 ₴

