
Супорт гальмівний задній правий AUDI, SEAT, Skoda, VW
2 303 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2147172
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| O поршня | 38 мм |
| Вага нетто | 1,51 кг |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт (1-поршн.) |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом |
| для виробника | LUCAS |
| для діаметра гальмівного диска | 232 мм |
| для товщини гальмівного диска | 9 мм |
| Ід. № кабелю | O 6,0 mm |
| Матеріал | Алюміній |
| парні номери артикулів | 2147171 |
| Сторона монтажу | за віссю |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
|
Тип гальмівного диска Застосовність
|
повн.
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 2147172 |
| Производитель | NK |
| Диаметр диска | 232 мм |
| Диаметр поршня | 38 мм |
| Конструкция | Однопоршневые |
| Материал суппорта | Алюминий |
| Назначение | Заднее правое колесо |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Audi, Seat, Volkswagen, Skoda |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина диска | 9 мм |
| Совместимость с моделью | Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 2 303 ₴





