
Супорт задній правий AUDI SEAT SKODA VW
2 411 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2147172
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| O поршня | 38 мм |
| Вага нетто | 1,51 кг |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт (1-поршн.) |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом |
| для виробника | LUCAS |
| для діаметра гальмівного диска | 232 мм |
| для товщини гальмівного диска | 9 мм |
| Ід. № кабелю | O 6,0 mm |
| Матеріал | Алюміній |
| парні номери артикулів | 2147171 |
| Сторона монтажу | за віссю |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Тип гальмівного диска |
повн. Застосовність
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 6R0615424A |
| Производитель | NK |
| Назначение | Заднее правое колесо |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
Информация для заказа
- Цена: 2 411 ₴





