
Кульова опора
1 169 ₴
- Готово до відправки
- Код: FD-BJ-4130
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FD-BJ-4130 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 96.8 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Розмір конуса | 24 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴


