
Кульова опора
422 ₴
- Готово до відправки
- Код: RE-BJ-4264
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-BJ-4264 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Express, Rapid, Solenza, 11, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Megane, Kubistar, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴



