
Гальмівний диск
3 994 ₴
- Готово до відправки
- Код: DF6034S
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Brake disk
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF6034S |
| Виробник | TRW |
| Висота | 70.3 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | BT-50, Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 994 ₴


