
Фільтр забору повітря
606 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 30125/4
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 125/4 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴


