
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
2 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50064
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 50 064 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота внутрішньої накладки | 52 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 734 ₴


