
SATO Радіатор Audi A3 03-
4 262 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12147
- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор - важливий елемент системи охолодження. При роботі двигуна виділяється велика кількість тепла. Для підтримки стабільної температури використовується охолоджуюча рідина, яка протікаючи через двигун відбирає у нього тепло, і знову охолоджується, протікаючи через радіатор, який віддає тепло в атмосферу.
Застосування: Audi A3 03-
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12147 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 408 мм |
| Ширина ядра радіатора | 648 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 648 x 408 x 32 |
- Ціна: 4 262 ₴

