
Вентилятор охолодження двигуна
5 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85638
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85638 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без кожуха вентилятора радіатора |
| Діаметр | 370 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴





