Вентилятор салона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87502 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Споживана потужність | 252 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 122 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Dokker |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 908 ₴







