Вентилятор, охлаждение двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85238 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 318 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 5 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 46 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 618 ₴







