Вентилятор, охлаждение двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85607 |
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 385 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴


