
Фільтр забору повітря
529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30-12 321 0032
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30-12 321 0032 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 239 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, IS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴

