
Фільтр забору повітря
251 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH22238
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADH22238 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 118 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Freelander, 25, Accord, 45, Civic, 400, Streetwise |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴


