
Фільтр повітря
1 437 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADU172211
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADU172211 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 306 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, G-Class, C-Class, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437 ₴






