
Втулка стабілізатора підвіски
251 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2306014
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2306014 |
| Виробник | Sasic |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.2 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴

