
Втулка стабілізатора
224 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADS78013C
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADS78013C |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴




