
Втулка стабiлiзатора
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101931
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 101931 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Довжина | 53.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 47.6 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

