
Втулка стабілізатора CVT-93
140 ₴
- В наявності
- Код: GV0538
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора 48815-33101 GV0538
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0538 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Aurion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴




