
Втулка стабiлiзатора CVMZ-2
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: GV0385
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0385 |
| Виробник | CTR |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


