
Масляний радіатор
3 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90661
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90661 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 191 мм |
| Ширина ядра радіатора | 78 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, Freelander, XC60, XC70, Mondeo, V60, S80, C-Max, Galaxy, Fiesta, Range Rover Evoque, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 270 ₴






