
Маслний радіатор
3 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90714
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маслний радіатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90714 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Довжина ядра радіатора | 185 мм |
| Ширина ядра радіатора | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V40, S40, S60, V70, V50, Mondeo, S80, V60, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴







