
Масляний радіатор
2 088 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90700
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляний радіатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90700 |
| Виробник | Nissens |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 141 мм |
| Ширина ядра радіатора | 107 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500l, Swift, Punto, Wagon R, 500 C, Tigra, Grande Punto, 500, Combo, Meriva, Corsa, Fiorino, Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088 ₴

