Направляющий ролик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36736 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Lancia, Suzuki, Fiat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Doblo, MiTo, 500x, 500l, SX4 S-Cross, Tipo, Bravo, Vitara, Giulia, Stelvio, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴


