Направляющий ролик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36789 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Матеріал | Метал |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Carens, Soul, Tucson, Sportage, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 297 ₴



