Направляющий ролик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36851 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Cascada, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴





