Направляющий ролик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36032 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778 ₴




