
Підшипник маточини
1 113 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB70077
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70077 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Scenic, Megane, Kangoo, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 30 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 62 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴

