
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
834 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05528
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05528 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Espace, 19, Laguna, Sandero, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴

