SATO tech - бренд, що спеціалізується на виготовленні елементів підвіски. На сьогоднішній день під торговою маркою SATO tech випускаються амортизатори для європейських, азіатських і американських автомобілів. Повний асортимент продукції охоплює більшість відомих моделей автомобілів.
Конструкція амортизаторів SATO tech спроектована таким чином щоб:
- збільшити якість зчеплення коліс з дорожнім полотном;
- підвищити стійкість автомобіля до перекидання;
- компенсувати знос інших елементів і вузлів;
- створити максимально комфортні умови під час їзди.
Застосування: VW GOLF IV (91-) - R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90297 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 152 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 87 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 027 ₴



