Кембрик термозбіжний 100см, d= 6 чорний
10 ₴
- Готово до відправки
Кембрик термозбіжний 100см, d= 6 чорнийГотово до відправки
10 ₴
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В наявності великий асортимент автозапчастин і автохімії на всі марки і моделі авто
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 124.002 |
| Товщина | 1.63 мм |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.1 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴

