Номінальна потужність 5.0 кВт. Максимальна потужність 5.5 кВт. Альтернатор синхронний з мідною обмоткою. Апроксимована синусоїда. Час безперевної роботи 10 год. Розхід палива 2,5 л/год. Об'єм двигуна 389cм3, 4Т, одноциліндровий. Частота 50Гц. Напруга 230В. Система AVR. Захист від перевантаження. Вага 75кг. Рівень шуму 74дБ. Ємність масляного баку 1.1 л. Рекомендована моторна олива 10W-30 SG,SF/CC. Ємність паливного баку 25 л. Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alligator |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Синхронний |
| Електростартер | - |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Номінальна напруга | однофазний 230В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 146 ₴






