
Світлодіоди двохконтактні в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX S25-104(2) 3030-6 12V
33 ₴
- Немає в наявності
- Код: DR-00000594
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
• Цоколь: P21(5W)/BAY15D/1157 (2 контакти)
• Колір: Білий
• Напруга: 12В
• Потужність: 1,05Вт
• Наявність CAN: Ні
• Кількість LED елементів: 6
• Тип елементів: 3030
• Світловий потік (на основі тесту): 117Лм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 1.1 Вт |
| Тип запчастини | Аналог |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | LED лампа мала |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴

