
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX S25-118(2) 3030-21 12-24V CAN автомобільні
33 ₴
- Нет в наличии
- Код: DR-00000606
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
• Цоколь: P21(5W)/BAY15D/1157 (2 контакти)
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 3,8Вт
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 21
• Тип елементів: 3030
• Світловий потік (на основі тесту): 460Лм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DriveX |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 3.8 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 12 В-24 В |
| Тип | LED лампа мала |
Информация для заказа
- Цена: 33 ₴

