Автомобільний модуль протитуманного світла "FOG BiLED HL7 3Color 3.0" 3/4.3/6K" з температурою кольору 6000К / 3000K / 4300K має наступні характеристики:
• Діаметр: 3,0" (76 мм)
• Температура кольору: 6000К / 3000K / 4300K (три режими роботи)
• Потужність: ближнє світло - 45Вт дальнє світло - 50Вт
• Рівномірний розподіл ближнього світла - покращена спрямованність світла
• Особливості: 3 режими роботи - білий / жовтий / жовтий+білий
• Система охолодження: Пасивна - алюм. радіатор
• Напруга: 9-16 В
• Зовнішній блок живлення
• Встановлюється замість штатної протитуманної лінзи (кріплення з регулюванням висоти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Потужність, Вт | 45 |
| Тип | Світлодіодні лінзи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 134 ₴








