
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-111 3014-57 12V CAN автомобільні
84 ₴
- Немає в наявності
- Код: DR-00003142
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
• Цоколь: T10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 12В
• Потужність: 4,6Вт
• Біполярна
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 57
•Тип елементів: 3014
• Світловий потік (на основі тесту): 165Лм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Потужність | 4.6 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Аналог |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | T10 |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Тип | LED лампа мала |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴

