
Світлодіоди в габаритні вогні. підсвітку номера та в салон DriveX S25-101 1156-15 12V автомобільні світлодіоди
252 ₴
- Немає в наявності
- Код: DR-00003163
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
• Цоколь: P21W/BA15S/1156 (1 контакт)
• Колір: Білий
• Напруга: 12В
• Потужність: 0,8Вт
• Наявність CAN: Ні
• Кількість LED елементів: 15
• Тип елементів: 1156
• Світловий потік (на основі тесту): 105Лм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість світлодіодів (шт.) | 36 |
| Потужність, Вт | 10 |
| Термін експлуатації ламп (годину) | 30000 |
| Состояние | Нове |
| Тип | LED лампа мала |
| Цоколь | S25(1) / 1156 / P21W / BA15S d-15mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴

