
Колодки гальмівні передні ланос сенс чері форза Hi-Q Корея
566 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: LANOS (SP 1086)
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запасні частини різних виробників на різні автомобілі сімейства ВАЗ,ГАЗ,ЗАЗ,Daewoo,Chevrolet. Ціни та наявність уточнюйте по телефону. Заздалегідь спасибі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1086 |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 48 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴/комплект

