
Гайковерт пневматичний 1/2" 576Нм професійний 7500 об/хв (кейс)
2 968 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT-1103
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності різних виробників.Ціни та наявність уточнюйте по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 576 H*m |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Вес | 3 |
| Робочий тиск | 6 |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 968 ₴

