
Гравер (пряма шліфмашина) 170Вт, 8000-35000об/хв, 120ед, кейс, стійка, гнучкий вал, насад
2 737 ₴
- Готово до відправки
- Код: WT-0516
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є різний інструмент на різний вибір різних виробників. Ціни та наявність уточнюйте по телефону .Дякую
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Розмір цанги | 3 мм |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Стан | Новий |
| Вес | 3 |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 737 ₴

