
Домкрат гідравлічний 3Т 180-340мм (футляр) Lavita
943 ₴
- Готово до відправки
- Код: LA JNS-03PVC
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
є домкрати, як штатні на всі моделі ВАЗ, так і гідравлічні ("пляшкового" типу) і гвинтові ромбоподібні на різний тоннаж. Ціни та асортимент дивіться в прайсі або питайте по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхоплення | 180 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴

