
Домкрат гідравлічний 5Т 216-413мм (коробка), Sigma
7 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: JP-2PRO
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
є домкрати, як штатні на всі моделі ВАЗ, так і гідравлічні ("пляшкового" типу) і гвинтові ромбоподібні на різний тоннаж. Ціни та асортимент дивіться в прайсі або питайте по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Італія |
| Вантажопідйомність | 2800 кг |
| Висота підйому | 365 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Власна вага | 15 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 190 ₴

