
Домкрат ромбовий 2Т120-390мм з гумкою Vitol
1 171 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДВ-1132Т
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
є домкрати, як штатні на всі моделі ВАЗ, так і гідравлічні ("пляшкового" типу) на різний тоннаж. Ціни та асортимент дивіться в прайсі або питайте по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 390 мм |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 171 ₴

