
Дриль ударний 500 Вт, кулачк. патрон 1,5-13 мм, 0-2700 об/хв, реверс
1 166 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT-0107
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності різні моделі різної потужності. Ціни та наявність уточнюйте по телефону. Спасибі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вес | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір електроінструменту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166 ₴

