
Домкрат LAVITA р/кейс 2т
823 ₴
- Готово до відправки
- Код: LA JNC-02PVC
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LAVITA LA JNS-02PVC - Домкрат гідравлічний
Гідравлічний домкрат LAVITA LA JNS-02PVC – універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання та фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Модель LA JNS-02PVC пляшкового типу, має максимальну вантажопідйомність 2тонны, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 278мм і висота підхоплення 148мм, що дозволяє розширити область застосування і ефективно виконувати ремонтні роботи. Подовжена металева приводна ручка, складаний конструкції, передає посилення на нагнітаючий насос, де нагнітається робоча рідина, яка забезпечує плавний хід при здійсненні підйому і опускання вантажу. Конструкція домкрата представлена у формі пляшки, корпус якої виконаний з міцного металу. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає процес корозії металу, що забезпечить тривалий термін служби пристрою. Завдяки широкій опорної поверхні, домкрат досить стійкий і захищений від бічного ковзання. У комплекті йде пластиковий кейс для зручного зберігання і перевезення.
Переваги моделі:
• Вантажопідйомність 2тонны
• Хороша висота підйому 278мм, висота підхоплення 148мм
• Високий коефіцієнт корисної дії
• Плавність ходу при підйомі
• Відносно мале посилення
• Висока надійність і стійкість конструкції
• Фіксація вантажу на заданій висоті
• Точність гальмування
• Тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 278 мм |
| Висота підхоплення | 148 мм |
| Власна вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴

