
Домкрат LAVITA ромб.1.5 т
752 ₴
- Готово до відправки
- Код: LA 210115
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LAVITA LA 210115 - Механічний домкрат
При експлуатації автомобіля бувають ситуації з пробитиями шин, які вимагає термінової заміни колеса. У таких ситуаціях домкрат найбільш необхідний бортовим інструментом, який допоможе поміняти колесо, здійснити необхідний ремонт автомобіля, або поточне технічне обслуговування. Механічний ромбоподібний домкрат LAVITA LA 210115 гвинтового принципу дії, має максимальну вантажопідйомність 1,5 тонн, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Переваг даного домкрата є значний робочий хід: висоту підйому 360мм, якої вистачає для заміни колеса і проведення огляду днища, і висоту підхоплення 110мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу. Корпус домкрата повністю виконаний з міцного металу, металева ручка для обертання штока має складываемую конструкцію. Домкрат має гумову підкладку для цілісності лакофарбового покриття і порогу автомобіля. Велика опорна поверхня запобігає бічне ковзання і забезпечує мінімальне вдавлення в грунт. За рахунок невеликої ваги, і простій конструкції легко експлуатується.
Основні переваги:
· Значний робочий хід і висота підйому
· Висока надійність і стійкість роботи
· Невелика вага 2,35 кг
· Можливість працювати з автомобілями низького кліренсу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Власна вага | 2.35 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Механичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴


