
Домкрат LAVITA г/п/кейс2т
2 226 ₴
- Готово до відправки
- Код: LA FJ-02PVC
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LAVITA LA FJ-02PVC - Домкрат гідравлічний(підкатний)
Гідравлічний підкатний домкрат LAVITA LA FJ-02PVC – універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання та фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Модель LA FJ-02PVC подкатного типу, має максимальну вантажопідйомність 2тонны, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 330мм і висота підхоплення 130мм, що дозволяє розширити область застосування і ефективно виконувати ремонтні роботи з машинами низького кліренсу. Конструкція представлена у формі візки, корпус якої виконаний з міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу з коліщатками, які надають швидкості і мобільності роботи. Довга металева приводна ручка, складаний конструкції, суттєво знижує прикладається зусилля, дозволяючи працювати з домкратом стоячи. Також ручка має прогумована поверхня, для зручного і чіпкого захоплення. Плавність ходу опорної платформи, при підйомі вантажу, надає робоча рідина, яка заповнює циліндр і виштовхує поршень. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає процес корозії металу і забезпечує тривалий термін служби пристрою. У комплекті йде пластиковий кейс для зручного зберігання і перевезення.
Переваги моделі:
• Вантажопідйомність 2тонны
• Хороша висота підйому 330мм, висота підхоплення 130мм
• Високий коефіцієнт корисної дії
• Висока мобільність
• Плавність ходу при підйомі
• Відносно мале посилення
• Можливість працювати з машинами низького кліренсу
• Фіксація вантажу на заданій висоті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 330 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Власна вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 226 ₴

